Lifecake

Fotoğrafçılık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139 MB
  • Version 3.1.12.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Lifecake
Lifecake uygulaması ile mobil cihazlarınızda çocuklarınıza özel bir alan açın.

Çocuklarınızın her anını paylaşabileceğiniz ve bu anları ölümsüzleştirebileceğiniz özel bir mobil fotoğraf uygulaması ile karşı karşıyasınız. Kifecake uygulaması Android mobil cihazlarınıza ücretsiz indirerek kullanabileceğiniz kaliteli bir mobile uygulamadır. Çocuklarınızın en güzel anlarını bir kitap haline getirmeniz hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Lifecake uygulaması ile çocuklarınızın her anının fotoğraflarını çelin ve uygulamamız ile size özel bir alanda paylaşım yapın. Fotoğraf çoğaldığında bu fotoğrafları güzel bir fotoğraf albümü haline getirin. Yıllar sonra çocuğunuz ile birlikte bu fotoğraflara bakarak eğlenebilirsiniz.

Anne ve babalar için harika bir mobil uygulama olarak gördüğüm Lifecake uygulaması sizlere  ve çocuğunuza keyifli bir dünya sunuyor. Uygulama üzerinden oluşturacağınız albümler yıllar boyu dayanak kaliteye sahip her hangi bir sorun yaşamamanız için titizlikle çalışmaktadır. Akrabalarınız ya da arkadaşlarınız ile çocuğunuzun fotoğraflarını özel bir ağ üzerinden paylaşabilir sadece size ve bebeğinize özel bir alan oluşturabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Lifecake indir
DİĞER SÜRÜMLER