Lifecake

Fotoğrafçılık
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139 MB
  • Version 4.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Lifecake
Lifecake uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz keyifli bir mobil uygulamadır.

Lifecake mobil uygulaması anne ve babaların çocuklarının en güzel anlarını fotoğraflayıp paylaşmış olduğu mobil platformdur. İOS mobil cihazlara da ücretsiz olarak indirilmektedir. Çocuklarınızı doğduğu andan itibaren kronolojik sıraya göre fotoğraflayabilir bunları saklayabilir ve aynı zamanda aile üyelerinizle arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ebeveynlere özel fotoğraf arşivi ve fotoğraf paylaşma işlevi gören Lifecake uygulaması şimdi sizler için hizmetini daha kaliteli bir hale getirdi. Sizde mobil cihazınıza Lifecake uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve çocuklarınızın hiç bir özel anını kaçırmayın. Fotoğrafların yanı sıra aynı zamanda eğlenceli videolarınıza Lifecake uygulamasında yer var. Konum olarak sizlere uzak olan akrabalarınız çocuklarınızın her anını Lifecake uygulamasından takip edebilir ve miniğinizin hiç bir anını kaybetmezsiniz. Sizde kronolojik fotoğraf arşivinizi değerlendirin.

Bunlarla birlikte uygulama üzerinden çocuğunuza kronolojik zaman dilimli bir fotoğraf kitabı oluşturabilirsiniz. Gelecek yıllarda bu kitabı ona hediye edebilir ve birlikte bakarak eğlenebilirsiniz. Sizde Lifecake uygulaması ile çocuğunuza güzel bir hediye hazırlamaya başlayın, Lifecake sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Lifecake indir
DİĞER SÜRÜMLER